OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: 603503008 | misa@kockynatyci.cz
0 Kč

19.9.2021: V rámci nového studia budou mít skvělou příležitost cvičit i maminky, které nemají hlídaní pro své děti. V přízemí prostor se o ně postará profesionální učitelka a majitelka mateřské školky Danča. 

V dětském koutku je měkká tatami podlaha. Najdete zde kromě hraček, i tyčku na pole dance a kruh na aerial hoop. Takže se vaše ratolesti mohou již seznamovat s aktivitami, které u nás nabízíme.  

18.9.2021: Nový koutek s občerstvením už se rýsuje

4.8.2021: Interiér- zázemí pro zákazníky nově vznikajícího studia

17.5.2021: Cvičení na zahradě

10.5.2021: Do nového studia hledáme lektory

Hledáme lektory Pole dance, Aerial Silk, Chair dance, lektory tance všeho druhu a sportovní trénery. Kontakt níže. 

9.5.2021: Nové webovky

Zpozorněte!!! Již brzy se přesměrujeme na nové webové stránky (www.studiocaracal.cz). JJ, nové studio dostalo název CARACAL...logo v procesu viz níže. Kdo neví co je, resp. kdo je, karakal, koukne zde: https://www.youtube.com/watch?v=zj26rw_sgeU .... to byla vlastně naše múza a zde padlo rozhodnutí. Karakal je nejen skvělý skokan - akrobat, šplhač jako každá kočka, ale je též velmi ladný. Budiž nám tedy vzorem a inspirací. 

14. 4. 2021: Hurá!!! Nově budované studio již brzy v provozu!

Zatímco řádila vladní nařízení, tak se u nás nespalo. Dříve jste cvičili po jednom nebo jste se ve dvou mačkali "v pokojíčku". Ale již brzy na vás čeká něco velkého a krásného. Od října loňského roku stavíme nové studio. Plánování a výstavba studia byl velmi náročný a zdlouhavý proces, který mně jako majitelce, zabral téměř 3 roky života. Vlastní stavbu provázela, a stále provází, řada krkolomných a velmi stresujících problémů, které se někdy zdály nepřekonatelné a zcela vysilující. Výsledek ale bude stát za to, již nyní má prostor silné genius loci. Nové studio je zasazeno do objektu historické budovy, ale uvnitř bude velmi moderní a technologicky vybavené. Předpokládaný termín otevření je zhruba za dva měsíce. Po kolaudaci se můžete těšit na velkolepý den otevřených dveří. Kromě pole dance na vás budou čekat i jiné sportovní a relaxační aktivity. Lektoři se již nemohou dočkat.